Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: VŠEOBECNÝ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE, Hradec Králové

Pozice:
VŠEOBECNÝ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE
Zaměstnavatel:
FinPrioritaas, s.r.o.
IČO:
09657622
Oblast (okres, kraj):
Hradec Králové
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
21300
Popis práce:

- Místo výkonu: Bieblova č.p. 1110/1b, 500 03 Hradec Králové 3
- Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup dle domluvy, pružná pracovní doba
- Náplň práce: zajištěni chodu kanceláře, běžná administrativa
- Požadujeme: pracovitost, ochotu cestovat v rámci ČR, zodpovědnost, schopnost pracovat v týmu, ukrajinsky jazyk slovem i písmem výhodou
- V případě zájmu se můžete osobně dostavit na sídlo společnosti každé pondělí mezi 7.30-8.30 hod. nebo nás kontaktujte emailem na adresu: finprioritaassro@seznam.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Písemný kontakt:
Telefon:
Počet zobrazení inzerátu:
155×